Rezervace on-line

MBL A dohráno

 

V pondělí 15.6. bylo na Chmelnici dohráno závěrečné kolo MBL Chmelnice ligy A.

Rozhodnuto bylo vlastně už po kole minulém,kdy díky informativnímu šumu mezi hráči nedorazily Hrušky z Chmeldy.Tímto měli BDT Sea Wolf snadnou práci a odpočinkovou hru a Hrušky co dělat neboť byly na čtvrtém místě.

Hrušky naštěstí zabojovaly a díky i náhradníkovi s ligy B,Bohdance Janků(zdatně zastoupila nemocného kapitána Lojzu),skončily nakonec na druhém místě.

O třetí a čtvrté místo byly dlouhé boje mezí Náhodou se sešli a Pražskou trojkou,ale trojka bohužel poslední hru úplně vyhořela a tak o tři body sestupuje do ligy B spolu s I.T. teamem.

Jinak vítězný tým BDT Sea Wolf si zaslouženě odnesl finanční prémii 4,000,- spolu s novými na míru ušitými dresy,druhé Hrušky 3,000,- a třetí Náhodou se sešli 2,000,-.

Nejvyšší nához všech lig si nakonec odnesl František Bobr Krupička který poslední hrací den překonal dosud vedoucího Přému Šikla a s náhozem 240 získal zaslouženě také dres na míru s nejvyšším náhozem.

Jinak doufám že se nová liga všem líbila,byl to nultý ročník a myslím že se vyvedl,přeji všem nádherné léto a dovolené a doufám že se na podzim ve zdraví všichni sejdeme.

Podrobné výsledky najdete zde:http://www.czechbowling.cz/clanky/clanek_11267.html

Nejvyšší nához Efka P1200295

+420 725 832 606